Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

samoczynne kasowanie licznika "2"

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • samoczynne kasowanie licznika "2"

    blackrs,

    wet look to jest właśnie mokry wygląd
    kanapka kładzenie wosku na politure
    Zamieszczone przez blackrs
    POORBOY'S WORLD SSR 2
    to jest politura, cos ma zamaskować coś usunąć i zabezpieczyć, ale z doświadczenia wiem że takie połączenie że na to jeszcze wosk słabo sie sprawdzają, może look jest lepszy ale trwałość przeciętna.
    Kolejna teoria po każdym lub co drugim myciu używam QD (quick detailer, preparat w płynie poprawiający wygląd lakieru czasem zawiera woski naturalne częściej 100% syntetyk) co powoduje że wosk który leży na lakierze jest przykrywany kolejną warstwą ww. preparatu. Potem tworzą sie legendy że wosk ten czy inny leży na lakierze po 9m-c ... no ok kłócił się nie będę.

    wyjaśnione łopatologicznie ???

    oczywiście wyrażam swoją opinie na ten temat i swoje jakieś tam spostrzeżenia nabyte przez kilka lat może ktoś mieć zupełnie inne i ma do tego prawo
    Diesel, diesel uber alle!

  • #2
    samoczynne kasowanie licznika "2"

    witam

    mam problem z samoczynnym kasowaniem tego długodystansowego licznika "2".

    w octavii kasował się po 2000 km.

    ten o nr 1 sam po 2 godzinach sie kasuje. to normalne. wiem.

    Ale ten drugi po ok 2 tygodniach albo ok 400 km sam sie resetuje

    żadnych błędów nie ma.

    jest możliwość sprawdzenia jakichś ustawień w vcds? są jakieś ustawienia odnośnie tego licznika długodystansowego?

    posiadam ten zielony licznik/ nie maxi dot

    dziekuje za podpowiedzi

    [ Dodano: Wto 19 Maj, 15 14:43 ]
    Wstyd sie przyznac ale znalazlem przyczyne "usterki".

    Znalazlem w instrukcji obslugi ze licznik sam sie kasuje po 1999 km lub po 19 godz 59 min.

    Teraz pytanie czy da jakos rade zmienic vcds limity na np 40 godz i 3000km?

    Komentarz


    • #3
      U mnie ten drugi licznik kasuje się po 10000km lub jakimś tam czasie. teraz nie pamiętam jakim ale zdaje się około 100 h jazdy
      Skoda Octavia Combi 2012 elegance 2.0 TDi 140 KM 320Nm

      Komentarz


      • #4
        Ale masz pewnie maxi dota. tam instrukcja własnie tak podaje. 9999 km lub 99h 59m

        mnie ciekawi czy z pół fisem tak jak ja posiadam da sie cos ustawic pod vcds żeby zwiększyć limit.

        za miesiąc jadę trasę 2500 km.

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X